BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2014

Geriausi 2013 metų kavos aparatai

2014-06-13

Plus X apdovanojimai, kurie vyksta Niurnberge ir Niederbuchsitene įteikiami ir geriausiems kavos aparatams. Praėjusiais metais geriausiu visiškai automatiniu kavos aparatu pripažintas Jura „Impressa Z9 One Touch TFT“.

Geriausiu jis tapo net keturiose kategorijose. Šis aparatas apdovanotas už aukštą kokybę, dizainą, patogumą, profesionalumą. Šis apdovanojimas, į kurį pretendavo 25 šalių atstovai, įteikiamas tik inovatyvumu pasižymintiems produktams. Plus X kokybės antspaudu dabar pukuojasi ir Jura „Impressa Z9 One Touch TFT“. Šis aparatas atitinka aukščiausius premium klasės kavos aparatų standartus. Kavos pupelės formą primenantis aparatas turi didele raiška pasižymintį TFT ekranėlį su valdymo ratuku. Meniu – šešios skirtingos kavos rūšys, kurioms pavadinimus sugalvoja pats vartotojas. Jei pasirinksite „Cafe a la Carte“, galėsite patys reguliuoti gėrimo nustatymus pagal skonį. Aroma + kavos malūnėlis veikia tyliai. Yra du kaitinimo elementai – kavos ir karšto vandens ir garo ruošimui.

Gerai įvertinti ir ne vieną apdovanojimą savo savo šalyje pelnę vokiški kavos aparatai WIK. Iš kitų juos išskiria puikus dizainas, pažangios technologijos, lengvas valdymas. Tokie aparatai leidžia rinktis malamos kavos kiekį ir rūšį, gali paruošti du puodelius iš karto. Puodeliai tinka įvairaus dydžio, nes dydis yra reguliuojamas. Aparatai turi atminties funkciją, tad paruošus kavą pagal norimą receptą, lengvai padeda jį surasti kitą kartą. Galimus pasirinkimus rodo LCD ekranėlis. Video informacija labai palengvina norimos kavos ruošimą. Aparatas taupo elektros energiją. Pats nusikalkina ir išsivalo. Šie kavos aparatai pripažinti visoje Europoje. Už aptarnavimo patogumą apdovanojimą pelnė WIK9757t.1 kavos aparatas. Jis turi sensorinius klavišus, kurių pagalba galima pasirinkti norimą gėrimą, lengva reguliuoti kavos rupumą ir dozę. Specialaus ekranėlio pagalba užrašai ne tik matomi, bet ir pavaizduoti paveikslėliais. Yra automatinė kaitinimo iki užvirimo sistema . Temperatūra  reguliuojama. Ja galima rinktis iš penkių lygių. Tai ypač naudinga tiems, kurie nenori, kad vanduo visiškai užvirtų. Visa šio aparato konstrukcija yra pakankamai kompaktiška, nes valdymo elementus galima pasiekti iš priekinės pusės. Kavos pupelių talpa apsaugota taip, kad į ją nepatektų šviesa, ji nepraleidžia oro.

DeLonghi“ kavos aparatai taip pat išsilaiko reitingų viršūnėse. Tarp populiariausių jie buvo ir praėjusiais metais. Aparatui DeLonghi „Prima Donna S De Luxe“ skirtas prestižinis Red Dot design apdovanojimas už geriausią prekinį dizainą – nuostabų sidabro spalvos korpusą. Jį yra skyrusi tarptautinė žiuri Vokietijoje. Galima vardinti daugybę šio aparato funkcijų, kurios suteikia vartotojui tikrą džiaugsmą, mėgaujantis aromatinga kava be vargo ją gaminant. Neužima daug vietos, puodeliai apšviečiami, yra tyli naujos kartos kavamalė. Kavą galima naudoti maltą arba prireikus sumals pupeles. Yra viskas, ko reikia greitai pasigaminti kavą: penkių lygių stiprumo nustatymas, skaitmeninis displėjus, receptų išsaugojimas atmintyje, CRF technologija, kad kava visuomet būtų šviežia, pieno putos tirštumo funkcija, gaminant Latte ar kapučino kavą ir t.t.

Rodyk draugams