BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Be temos’ kategorija

Geriausi 2013 metų kavos aparatai

2014-06-13

Plus X apdovanojimai, kurie vyksta Niurnberge ir Niederbuchsitene įteikiami ir geriausiems kavos aparatams. Praėjusiais metais geriausiu visiškai automatiniu kavos aparatu pripažintas Jura „Impressa Z9 One Touch TFT“.

Geriausiu jis tapo net keturiose kategorijose. Šis aparatas apdovanotas už aukštą kokybę, dizainą, patogumą, profesionalumą. Šis apdovanojimas, į kurį pretendavo 25 šalių atstovai, įteikiamas tik inovatyvumu pasižymintiems produktams. Plus X kokybės antspaudu dabar pukuojasi ir Jura „Impressa Z9 One Touch TFT“. Šis aparatas atitinka aukščiausius premium klasės kavos aparatų standartus. Kavos pupelės formą primenantis aparatas turi didele raiška pasižymintį TFT ekranėlį su valdymo ratuku. Meniu – šešios skirtingos kavos rūšys, kurioms pavadinimus sugalvoja pats vartotojas. Jei pasirinksite „Cafe a la Carte“, galėsite patys reguliuoti gėrimo nustatymus pagal skonį. Aroma + kavos malūnėlis veikia tyliai. Yra du kaitinimo elementai – kavos ir karšto vandens ir garo ruošimui.

Gerai įvertinti ir ne vieną apdovanojimą savo savo šalyje pelnę vokiški kavos aparatai WIK. Iš kitų juos išskiria puikus dizainas, pažangios technologijos, lengvas valdymas. Tokie aparatai leidžia rinktis malamos kavos kiekį ir rūšį, gali paruošti du puodelius iš karto. Puodeliai tinka įvairaus dydžio, nes dydis yra reguliuojamas. Aparatai turi atminties funkciją, tad paruošus kavą pagal norimą receptą, lengvai padeda jį surasti kitą kartą. Galimus pasirinkimus rodo LCD ekranėlis. Video informacija labai palengvina norimos kavos ruošimą. Aparatas taupo elektros energiją. Pats nusikalkina ir išsivalo. Šie kavos aparatai pripažinti visoje Europoje. Už aptarnavimo patogumą apdovanojimą pelnė WIK9757t.1 kavos aparatas. Jis turi sensorinius klavišus, kurių pagalba galima pasirinkti norimą gėrimą, lengva reguliuoti kavos rupumą ir dozę. Specialaus ekranėlio pagalba užrašai ne tik matomi, bet ir pavaizduoti paveikslėliais. Yra automatinė kaitinimo iki užvirimo sistema . Temperatūra  reguliuojama. Ja galima rinktis iš penkių lygių. Tai ypač naudinga tiems, kurie nenori, kad vanduo visiškai užvirtų. Visa šio aparato konstrukcija yra pakankamai kompaktiška, nes valdymo elementus galima pasiekti iš priekinės pusės. Kavos pupelių talpa apsaugota taip, kad į ją nepatektų šviesa, ji nepraleidžia oro.

DeLonghi“ kavos aparatai taip pat išsilaiko reitingų viršūnėse. Tarp populiariausių jie buvo ir praėjusiais metais. Aparatui DeLonghi „Prima Donna S De Luxe“ skirtas prestižinis Red Dot design apdovanojimas už geriausią prekinį dizainą – nuostabų sidabro spalvos korpusą. Jį yra skyrusi tarptautinė žiuri Vokietijoje. Galima vardinti daugybę šio aparato funkcijų, kurios suteikia vartotojui tikrą džiaugsmą, mėgaujantis aromatinga kava be vargo ją gaminant. Neužima daug vietos, puodeliai apšviečiami, yra tyli naujos kartos kavamalė. Kavą galima naudoti maltą arba prireikus sumals pupeles. Yra viskas, ko reikia greitai pasigaminti kavą: penkių lygių stiprumo nustatymas, skaitmeninis displėjus, receptų išsaugojimas atmintyje, CRF technologija, kad kava visuomet būtų šviežia, pieno putos tirštumo funkcija, gaminant Latte ar kapučino kavą ir t.t.

Rodyk draugams

Bosch kavos aparatai - idealus pasirinkimas

2013-02-24

Kavos gurmanai mielai renkasi Bosch kavos aparatus, filtrines kavavires, virdulius. Ypač mėgiama šio prekės ženklo styline serija. Priklausomai nuo medžiagų, iš kurių jie pagaminti, kaina svyruoja nuo 2 iki 6 tūkstančių litų. Brangiausi yra Bosch kavos aparatai, kurių korpusai - iš nerūdijančio plieno ir titano.

Visiškai automatinis kavos virimo aparatas „TCC78K751″ gali pagamini visus kavos su pienu gėrimus, kokių tik pageidausite. Ir tai - paspaudus vos ieną mygtuką. Sistema „Senso Flow” itin greitai pašildo vandenį. Malimo girnos „Sceram Drive” kavą mala labai tyliai. Gaminant kapučino galima naudoti ne tik puodelius, bet ir gana aukštas stiklines. Neįtikėtinas slėgis, siekiantis net 19 barų (įprastuose automatiniuose kavos aparatuose dažniausiai būna 15 barų). Vandens rezervuare naudojama pustrečio litro vandens. Jo temperatūrą galima nustatyti iš keturių lygių, kavos temperatūrą pasirinkti iš trijų lygių, o malimo rupumą - taip pat iš keturių. Yra ekranėlis, kuris parodo, kokią pasirinkome pieno putą kapucino kavai ir kokio karščio vandenį. Maltai kavai yra atskiras skyrius.

Titano korpusą turi „TES71621RW” kavos aparatas. Skystųjų kristalų ekranas jame yra grafinis. Užrašai matosi net šešiomis kalbomis. Įdiegta inovatyvi kavos gamybos technologija „AromaPro Concepta”. Šis aparatas - vienas higieniškiausių, nes turi automatinę ir greitą valymo ir praplovimo programą ir įjungus, ir prieš įjungiant aparatą. Valymo programa įsijungia po kiekvieno puodelio pagaminimo. Ypač svarbu, jog taip pat greitai praplaunama ir pieno sistema. Nukalkinama taip pat automatiškai.

„Bosch” kavos aparatų gamintojai kruopščiai apsvarsto kiekvieną detalę, kaip prietaisas veiks, todėl staigmenų nebūna. Nuolat galvojama apie dizainą, ergonomiką, estetiką, patogumą.

Lietuviai mielai renkasi kapsulinius Bosch kavos aparatus. Teigiama, kad naudojant kavos kapsules gėrimas bus tikrai visada šviežias. Kapsulės būna įvairiausių skonių. Svarbiausia pasirinkti norimos talpos ir galios kavos aparatą. Bosch kavos aparatais kiekvienas puodelis gaminamas atskirai, taip prisitaikant prie skirtingų skonių. Toks yra „Bosch TAS 2002 Tasimo”. Jame naudojamas brūkšninis kodas, kurio pagalba nustatomas reikiamas vandens kiekis, temperatūra ir laikas, per kurį kava pasigamins. Yra pusantro litro nuimamas vandens rezervuaras, aparatas automatiškai išsivalo ir nusikalkina. Tačiau svarbiausia tai, kad suvartojama nedaug elektros energijos.

Rodyk draugams

Naudoti kavos aparatai

2012-03-24

Esant pakankamai aukštoms kavos aparatų kainoms, vis daugiau ir daugiau žmonių susidomi naudotų kavos aparatų prekyba. Galima rasti iš tiesų puikios būklės naudotą kavos aparatą už mažesnę kainą. Internete lengvai galima rasti internetinių puslapių, kuriuose yra prekiaujama naudotais kavos aparatais.

Dažniausiai tokiuose internetiniuose puslapiuose, kuriuose vyksta prekyba naudotais kavos aparatais, galima rasti išsamius aprašymus apie parduodamus naudotus kavos aparatus. Kad pirkėjui būtų lengviau įsivaizduoti ar daug kavos aparatas yra naudotas, būna nurodyta kiek kavos puodelių yra jau pagaminta su vienu ar kitu naudotu kavos aparatu, esančiu prekyboje. dėl tokios tikslios informacijos, pirkėjui daug lengviau įsivaizduoti, kiek daug ar dažnai kavos aparatas buvo naudojamas. Beje, šis jau pagamintų kavos puodelių skaičius gali būti labai įvairus: galima rasti kavos aparatų, kuriais buvo pagaminti tik keli šimtai kavos puodelių, tačiau yra ir tokių, kurių pagamintų kavos puodelių skaičius siekia kelis tūkstančius ar dar daugiau.

Didžiajai daliai naudotų kavos aparatų būna suteikiam ir garantija - dažniausiai garantinis laikotarpis siekia pusmetį arba metus. Nesunku rasti tiek pusiau automatinių naudotų kavos aparatų, tiek visiškai automatinių naudotų kavos aparatų. Esant pageidavimui, kavos prie naudotų kavos aparatų, gali būti komplektuojami ir įvairūs priedai, skirti kavos gamybai.
Taigi, naudotas kavos aparatas gali tapti puikiu pasirinkimu, norint įsigyti kavos aparatą už mažesnę kainą.

Rodyk draugams

Philips Senseo kavos aparatai

2012-03-07

Philips Senseo kavos aparatai yra ypatingi unikalia kavos ruošimo sistema, parenkančią subalansuotą kavos ir vandens santykį. Trumpai aptarsime kiekvieno kavos aparato ypatybes:
Philips Senseo „Quadrante

Šie kavos aparatai vienu metu Jums gali paruošti 2 puodelius gėrimo, kava ruošiama su puta, galima reguliuoti kavos puodelių lėkštutės aukštį, turi automatinio nukalkinimo funkciją, taupo elektros energiją (aparatas automatiškai išsijungia po 30 min.) bei pasižymi moderniu dizainu.

Philips Senseo „Latte” Red
Šie kavos aparatai vienu metu Jums paruoš 2 puodelius kavos. Maža to, vieno mygtuko paspaudimu galima pasigaminti Latte Macchitto, Cafe Latte ar Cappuccino. Kava ruošiama su puta, galima reguliuoti kavos stiprumą, lengvai nuimama pieno talpa, integruota automatinė kapučino kavos ruošimo sistema.

Philips Senseo „Latte” Black
Šie kavos aparatai turi dvigubo pašildymo funkciją, galima reguliuoti kavos stiprumą, integruota automatinė kapučino sistema, lengvai nuimama pieno talpa. Vienu metu galėsite pasigaminti 2 puodelius kavos, o vieno mygtuko paspaudimu - Cappuccino, Latte Macchiato bei Cafe Latte. Kava ruošiama su puta.

Philips Senseo „Blue”
Tai modernaus dizaino, mėlynos spalvos, specialaus Senseo leidimo kavos aparatai. Vienu metu galima paruošti 2 puodelius gėrimo, kava ruošiama su puta. Galima nuimti 1,5 l vandens talpą, aparatas išsijungia automatiškai.

Philips Senseo „Viva Cafe Silver”
Tai modernaus dizaino, sidabrinės spalvos kavos aparatai. Vienu metu galima pasigaminti 2 puodelius gėrimo, kava ruošiama su puta. Galima reguliuoti snapelio aukštį, 1,5 l vandens talpą - nuimti. Apratas išsijungia po 30 min, taigi taupo elektros energiją.

Philips Senseo „Viva Cafe Black”
Šie kavos aparatai - tai dar vienas specialus Senseo leidimas. Juodos spalvos, modernaus dizaino kavos paratai paruošia 2 puodelius kavos vienu metu. Snapelio aukštį galima reguliuoti, vandens talpą - nuimti, bei sutaupyti elektros energijos, kadangi aparatas išsijungia automatiškai.

Philips Senseo „Cuccina White/Orange”
Šie balti - oranžiniai kavos aparatai taip pat gali paruošti 2 puodelius gėrimo vienu metu. Iš kitų kavos aparatų šie aparatai išsiskiria ypatingai paprasta priežiūra - juo gaminant kavą neliks jokių kavos tirščių. Vandens talpa nuimama, aparatas išsijungia automatiškai.

Rodyk draugams